page_banner

उत्पादनहरू

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    १०Gb / s SFP + SR मल्टिमोड फाइबरमा १०-गिगाबिट ईथरनेट लिंकमा प्रयोगको लागि डिजाइन गरिएको हो। तिनीहरू SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW र 10G फाइबर च्यानल 1200-Mx-SN-I अनुरूप छन्। डिजिटल डायग्नोस्टिक्स कार्यहरू २-तार धारावाहिक ईन्टरफेस मार्फत उपलब्ध हुन्छन्, SFF-72 8472२ मा निर्दिष्ट गरिए अनुसार
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s वर्धित सानो फार्म फ्याक्टर प्लग्गेबल SFP + ट्रान्ससिभरहरू १०-गिगाबिट ईथरनेट लिंकमा एकल मोड फाइबरमा १० किलोमिटरसम्म प्रयोगको लागि डिजाइन गरिएको हो। तिनीहरू SFF-8431, SFF-8432 र IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW का अनुरूप छन्, र १० जी फाइबर च्यानल १२००-एसएम-एलएल-एल डिजिटल डायग्नोस्टिक्स फंक्शनहरू २-तार धारावाहिक इन्टरफेस मार्फत उपलब्ध छन्। अप्टिकल ट्रान्ससीभर RoHS को आवश्यकता अनुपालन गर्दछ।
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s वर्धित सानो फार्म फ्याक्टर प्लग्गेबल SFP + ट्रान्ससिभरहरू १०-गीगाबिट ईथरनेट लिंकमा एकल मोड फाइबरमा २० किलोमिटरसम्म प्रयोगको लागि डिजाइन गरिएको हो। तिनीहरू SFF-8431, SFF-8432 र IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW का अनुरूप छन्, र १० जी फाइबर च्यानल १२००-एसएम-एलएल-एल डिजिटल डायग्नोस्टिक्स फंक्शनहरू २-तार धारावाहिक इन्टरफेस मार्फत उपलब्ध छन्। अप्टिकल ट्रान्ससीभर RoHS को आवश्यकता अनुपालन गर्दछ।
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    १०Gb / s SFP + १10१०nm k० किलोमिटर DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    १० जीबी / एस प्लग्जेबल एसएफपी + ट्रान्ससिभरहरू परिष्कृत सानो फार्म फ्याक्टर प्लग्जेबल एसएफपी + ट्रान्ससीभरहरू १०-गिगाबिट बहु-दर लि links्कमा G.652 एकल मोड फाइबरको k० किमि सम्म प्रयोग गर्नका लागि डिजाइन गरिएको हो। तिनीहरू SFF-8431 1, SFF-8432 2 र 10GBASE- ER / EW अनुरूप छन्; xx, xx र १०x फाइबर च्यानल समर्थन गर्दछ, साथै सीपीआरआई विकल्प २ देखि, सम्म, k० किलोमिटर भन्दा माथि लिंकहरू।
    डिजिटल डायग्नोस्टिक्स फंक्शनहरू २-तार धारावाहिक ईन्टरफेस मार्फत उपलब्ध छन्, SFF-72 in72२ मा निर्दिष्ट गरिए अनुसार। अप्टिकल ट्रान्ससीभर RoHS को आवश्यकता अनुपालन गर्दछ।
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    १० जीबी / एस प्लग्जेबल एसएफपी + ट्रान्ससिभरहरू परिष्कृत सानो फार्म फ्याक्टर प्लग्जेबल एसएफपी + ट्रान्ससीभरहरू १०-गिगाबिट बहु-दर लि links्कमा G.652 एकल मोड फाइबरको k० किमि सम्म प्रयोग गर्नका लागि डिजाइन गरिएको हो। तिनीहरू SFF-8431 1, SFF-8432 2 र 10GBASE- ER / EW अनुरूप छन्; xx, xx र १०x फाइबर च्यानल समर्थन गर्दछ, साथै सीपीआरआई विकल्प २ देखि, सम्म, k० किलोमिटर भन्दा माथि लिंकहरू।
    डिजिटल डायग्नोस्टिक्स फंक्शनहरू २-तार धारावाहिक ईन्टरफेस मार्फत उपलब्ध छन्, SFF-72 in72२ मा निर्दिष्ट गरिए अनुसार। अप्टिकल ट्रान्ससीभर RoHS को आवश्यकता अनुपालन गर्दछ।
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + ZR 1550nm 80km DDM EML LC duplex optical transceiver

    १० जीबी / एस प्लग्जेबल एसएफपी + जेडआर ट्रान्ससिभरहरू परिष्कृत सानो फार्म फ्याक्टर प्लग्जेबल एसएफपी + ट्रान्सीभरहरू १० जीबीएसई-जेडआर / जेडडब्लूमा G.652 एकल मोड फाइबरको 80km सम्म प्रयोगको लागि डिजाइन गरिएको हो। तिनीहरू SFF-8472 र SFP + MSA, SFF-8431 र SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW, FCC 47 CFR भाग १,, कक्षा बी र Telcordia GR-468-CORE अनुरूप छन्।
    डिजिटल डायग्नोस्टिक्स फंक्शनहरू २-तार धारावाहिक ईन्टरफेस मार्फत उपलब्ध छन्, SFF-72 in72२ मा निर्दिष्ट गरिए अनुसार। अप्टिकल ट्रान्ससीभर RoHS को आवश्यकता अनुपालन गर्दछ।