page_banner

उत्पादनहरू

  • 3Gb/s SFP+ 1550nm 80km DDM Duplex LC optical transceiver

    3Gb / s SFP + 1550nm 80km DDM Duplex LC optical transceiver

    ट्रान्ससीभरहरू गिगाबिट ईथरनेट, फाइबर च्यानल, ओबीएसएआई र सीपीआरआई अनुप्रयोगको लागि डिजाइन हुन्। ट्रान्सीभर मोड्युल SFP + बहु-स्रोत सम्झौता (MSA) को साथ अनुरूप छ र RoHS को आवश्यकताको साथ उपयुक्त छ।
  • 3Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    3Gb / s SFP + 1550nm 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    ट्रान्ससीभरहरू गिगाबिट ईथरनेट, फाइबर च्यानल, ओबीएसएआई र सीपीआरआई अनुप्रयोगको लागि डिजाइन हुन्। ट्रान्सीभर मोड्युल SFP + बहु-स्रोत सम्झौता (MSA) को साथ अनुरूप छ र RoHS को आवश्यकताको साथ उपयुक्त छ।
  • 3Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    3Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    ट्रान्ससीभरहरू गिगाबिट ईथरनेट, फाइबर च्यानल, ओबीएसएआई र सीपीआरआई अनुप्रयोगको लागि डिजाइन हुन्। ट्रान्सीभर मोड्युल SFP + बहु-स्रोत सम्झौता (MSA) को साथ अनुरूप छ र RoHS को आवश्यकताको साथ उपयुक्त छ।
  • 3Gb/s SFP+ 1310nm 20km DDM Duplex LC optical transceiver

    3Gb / s SFP + 1310nm 20km DDM Duplex LC optical transceiver

    ट्रान्ससीभरहरू गिगाबिट ईथरनेट, फाइबर च्यानल, ओबीएसएआई र सीपीआरआई अनुप्रयोगको लागि डिजाइन हुन्। ट्रान्सीभर मोड्युल SFP + बहु-स्रोत सम्झौता (MSA) को साथ अनुरूप छ र RoHS को आवश्यकताको साथ उपयुक्त छ।
  • 3Gb/s SFP+ 1310nm 5km DDM Duplex LC optical transceiver

    3Gb / s SFP + 1310nm 5km DDM Duplex LC optical transceiver

    ट्रान्ससीभरहरू गिगाबिट ईथरनेट, फाइबर च्यानल, ओबीएसएआई र सीपीआरआई अनुप्रयोगको लागि डिजाइन हुन्। ट्रान्सीभर मोड्युल SFP + बहु-स्रोत सम्झौता (MSA) को साथ अनुरूप छ र RoHS को आवश्यकताको साथ उपयुक्त छ।
  • 3Gb/s SFP+ 850nm 300m DDM Duplex LC optical transceiver

    3Gb / s SFP + 850nm 300m DDM Duplex LC optical transceiver

    ट्रान्ससीभरहरू गिगाबिट ईथरनेट, फाइबर च्यानल, ओबीएसएआई र सीपीआरआई अनुप्रयोगको लागि डिजाइन हुन्। ट्रान्सीभर मोड्युल SFP + बहु-स्रोत सम्झौता (MSA) को साथ अनुरूप छ र RoHS को आवश्यकताको साथ उपयुक्त छ।