page_banner

उत्पादनहरू

२G जीबी / एस SFP28 LAN-WDM १० किलोमिटर DDM EML डुप्लेक्स LC अप्टिकल ट्रान्सीवर

छोटो वर्णन:

SFP28 LAN-WDM मोड्युल SFF-8431, SFF-8432 र IEEE 802.3CC 25GBASE-ER अनुरूप छ। डिजिटल डायग्नोस्टिक्स कार्यहरू २-तार धारावाहिक ईन्टरफेस मार्फत उपलब्ध हुन्छन्, SFF-72 8472२ मा निर्दिष्ट गरिए अनुसार अप्टिकल ट्रान्सीभर RoHS आवश्यकता अनुरूप छ।


उत्पाद विवरण

उत्पाद विवरण:

२G जी ल्यान डब्ल्यूडीएम एक धेरै कम्प्याक्ट अप्टिकल ट्रान्सीभर मोड्युल हो र १२ तरंगदैर्ध्य छ। LAN-WDM EML ट्रांसमिटर र एपीडी रिसीभरले SMF मा १०km लिंकमा इथरनेट अनुप्रयोगहरूको लागि उत्कृष्ट प्रदर्शन प्रदान गर्दछ।

उत्पाद सुविधा

अपरेटि data डाटा दर २G जीबीपीएस सम्म
LAN-WDM EML कूलिंग लेजर र APD रिसीभर
हट प्लग्याबल SFP28 पदचिह्न
निर्मित डिजिटल निदान कार्यहरू
एकल + 3.V वी बिजली आपूर्ति
२.० W भन्दा कम शक्ति खपत
दुवै ट्रान्समिटर र रिसीभर च्यानलमा आन्तरिक CDR
समर्थन CDR बाइपास
रिसेप्टकल LC कनेक्टरको साथ SFP28 MSA प्याकेज
धेरै कम जिटर
धेरै कम EMI र उत्कृष्ट ESD सुरक्षा
RoHS अनुरूप

अनुप्रयोग

25GBASE-LR 25G ईथरनेट
२..7812१5 / Gb / s LAN-WDM
सीपीआरआई / ईसीपीआरआई
अन्य अप्टिकल लिंक

उत्पाद विवरण:

प्यारामिटर डाटा प्यारामिटर डाटा
फार्म फ्याक्टर SFP28 Waveleight LANWDM
अधिकतम डेटा दर २..7812१२5 जीबीपीएस अधिकतम प्रसारण दूरी १०km
योजक डुप्लेक्स LC मिडिया SM
ट्रान्समिटर प्रकार LANWDM EML रिसीभर प्रकार एपीडी
डायग्नोस्टिक्स DDM समर्थित तापमान सीमा ० देखि °० डिग्री सेल्सियस
TX पावर प्रत्येक लेन -2 ~ + 6dBm रिसीभर संवेदनशीलता <-19.5dBm
<-19.5dBm शक्ति खपत 2W विलुप्त अनुपात

6dB

1

गुण परीक्षण

2

TX / RX सिग्नल गुणवत्ता परीक्षण

3

दर परीक्षण

4

अप्टिकल स्पेक्ट्रम परीक्षण

5

संवेदनशीलता परीक्षण

6

विश्वसनीयता र स्थिरता परीक्षण

इन्डफेस टेस्टि।

xinfu

गुणवत्ता प्रमाणपत्र

safd (2)

सीई प्रमाणपत्र

safd (3)

EMC रिपोर्ट

safd (1)

आईईसी 60825-1

123(1)

  • आईईसी 60950-1
  • २G Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

  • २G जीबी / एस SFP28 LAN-WDM W० किलोमिटर DDM EML डुप्लेक्स LC अप्टिकल ट्रान्सीवरउत्पादन