page_banner

उत्पादनहरू

२G जीबी / एस एसएफपी २ L एलआर १10१० एनएम १० किलोमिटर डीडीएम डीएफबी एलसी अप्टिकल ट्रान्सीभर

छोटो वर्णन:

SFP28 ट्रान्ससीभर उच्च प्रदर्शन, लागत प्रभावी मोड्युल २ 25 जीबीपीएस को डाटा दर समर्थन र एसएमएफ मा १०km को अधिकतम लिंक लम्बाई हो। यो २GBGBASE-LR इथरनेट र २..7812१125 Gb / s एकल लेन १००GE LR4 को लागि डिजाइन गरिएको हो। तिनीहरू SFF-8402 र SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 र IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR भाग १,, कक्षा बी, Telcordia GR-468-CORE को साथ अनुरूप छन्।


उत्पाद विवरण

उत्पाद विवरण

२G जी SFP28 अप्टिकल ट्रान्सीभर २GBGBASE-LR इथरनेट र २..7878१785 Gb / s एकल लेन १००GE LR4 को लागि डिजाइन गरिएको हो। यसको अधिकतम लिंक लम्बाई एसएमएफमा १०km छ। अप्टिकल ट्रान्सीभर RoHS अनुरूप छ।

उत्पाद सुविधा

२..7812१२5 Gb / s डेटा दर सम्म
हट प्लगेबल SFP28 फार्म कारक
डुप्लेक्स LC कनेक्टर
१10१० एनएम DFB र पिन रिसीभर
निर्मित डिजिटल निदान कार्यहरू
एसएमएफमा अधिकतम लि length्क लम्बाई १०km
एकल + 3.V वी बिजली आपूर्ति
कम उर्जा उपभोग <1.2 1.2
अपरेटिंग केस तापमान: -5 ~ + 70 70 C

अनुप्रयोग

२GB जीबीएएसई - एलआर ईथरनेट
25.78125 Gb / s एकल लेन 100GE LR4

उत्पाद विशिष्टता

प्यारामिटर

डाटा

प्यारामिटर

डाटा

फार्म फ्याक्टर

SFP28

Waveleight

१10१० एनएम

अधिकतम डेटा दर

२..7812१२5 जीबीपीएस

अधिकतम प्रसारण दूरी

१०km

योजक

डुप्लेक्स LC

मिडिया

एसएमएफ

ट्रान्समिटर प्रकार

DFB 1310nm

रिसीभर प्रकार

पिन

डायग्नोस्टिक्स

DDM समर्थित

तापमान सीमा

-5 देखि 70। C

TX पावर

-7। 2dBm

रिसीभर संवेदनशीलता

<-11.3dBm

<-11.3dBm

शक्ति खपत

१.२W

विलुप्त अनुपात

D. .dB

1

गुण परीक्षण

2

TX / RX सिग्नल गुणवत्ता परीक्षण

3

दर परीक्षण

4

अप्टिकल स्पेक्ट्रम परीक्षण

5

संवेदनशीलता परीक्षण

6

विश्वसनीयता र स्थिरता परीक्षण

इन्डफेस टेस्टि।

xinfu

गुणवत्ता प्रमाणपत्र

safd (2)

सीई प्रमाणपत्र

safd (3)

EMC रिपोर्ट

safd (1)

आईईसी 60825-1

123(1)

  • आईईसी 60950-1
  • अघिल्लो:

  • २G जीबी / एस एसएफपी २ SR एसआर 5050० एनएम १०० मिटर डीडीएम भीसीएसएल एलसी अप्टिकल ट्रान्सीभरउत्पादन