page_banner

उत्पादनहरू

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

छोटो वर्णन:

10Gb / s वर्धित सानो फार्म फ्याक्टर प्लग्गेबल SFP + ट्रान्ससिभरहरू १०-गीगाबिट ईथरनेट लिंकमा एकल मोड फाइबरमा २० किलोमिटरसम्म प्रयोगको लागि डिजाइन गरिएको हो। तिनीहरू SFF-8431, SFF-8432 र IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW का अनुरूप छन्, र १० जी फाइबर च्यानल १२००-एसएम-एलएल-एल डिजिटल डायग्नोस्टिक्स फंक्शनहरू २-तार धारावाहिक इन्टरफेस मार्फत उपलब्ध छन्। अप्टिकल ट्रान्ससीभर RoHS को आवश्यकता अनुपालन गर्दछ।


उत्पाद विवरण

उत्पाद विवरण

10Gb / s वर्धित सानो फार्म फ्याक्टर प्लग्गेबल SFP + ट्रान्ससिभरहरू १०-गीगाबिट ईथरनेट लिंकमा एकल मोड फाइबरमा २० किलोमिटरसम्म प्रयोगको लागि डिजाइन गरिएको हो। तिनीहरू SFF-8431, SFF-8432 र IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW का अनुरूप छन्, र १० जी फाइबर च्यानल १२००-एसएम-एलएल-एल डिजिटल डायग्नोस्टिक्स फंक्शनहरू २-तार धारावाहिक इन्टरफेस मार्फत उपलब्ध छन्। अप्टिकल ट्रान्ससीभर RoHS को आवश्यकता अनुपालन गर्दछ।

उत्पाद सुविधा

एकल मोड फाइबर प्रसारण
LF रेसेप्टलको साथ SFP बहु-स्रोत प्याकेज
१०Gb / s डाटा लिंकहरू सम्म
हट-प्लग्जेबल क्षमता
एकल + 3.V वी बिजली आपूर्ति
आईईईई 2०२..3 जेडका लागि निर्दिष्टका साथ अनुरूप
Bellcore TA-NWT-000983 का साथ अनुरूप
आँखा सुरक्षा लेजर Class1 पूरा गर्न डिजाइन गरिएको, IEC60825-1 को अनुरूप

अनुप्रयोग

Gigabit ईथरनेट
फाइबर च्यानल
WDM अनुप्रयोग

उत्पाद विशिष्टता

प्यारामिटर डाटा प्यारामिटर डाटा
फार्म फ्याक्टर SFP + Waveleight १10१० एनएम
अधिकतम डेटा दर १० जीबीपीएस अधिकतम प्रसारण दूरी २० किमि
योजक डुप्लेक्स LC मिडिया एसएमएफ
ट्रान्समिटर प्रकार १10१० एनएम DFB रिसीभर प्रकार PINTIA
डायग्नोस्टिक्स DDM समर्थित तापमान सीमा ० देखि °० ° C /

-40। C ~ + ° 85 डिग्री सेल्सियस

TX पावर प्रत्येक लेन -4 ~ + २dBm रिसीभर संवेदनशीलता <-14dBm
<-14dBm शक्ति खपत W. .W विलुप्त अनुपात

4dB

1

गुण परीक्षण

2

TX / RX सिग्नल गुणवत्ता परीक्षण

3

दर परीक्षण

4

अप्टिकल स्पेक्ट्रम परीक्षण

5

संवेदनशीलता परीक्षण

6

विश्वसनीयता र स्थिरता परीक्षण

इन्डफेस टेस्टि।

xinfu

गुणवत्ता प्रमाणपत्र

safd (2)

सीई प्रमाणपत्र

safd (3)

EMC रिपोर्ट

safd (1)

आईईसी 60825-1

123(1)

  • आईईसी 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver