page_banner

उत्पादनहरू

  • 10G XFP Duplex/CWDM/DWDM/BIDI Optical Transceivers

    १०G XFP डुप्लेक्स / CWDM / DWDM / BIDI अप्टिकल ट्रान्ससिभरहरू

    अप्टिकल मोड्युलको १०G XFP श्रृंखलामा डुप्लेक्स / CWDM / DWDM / BIDI समावेश गर्दछ, जसले M००M देखि K०KM सम्मका प्रसारण दूरीहरूको विविधतालाई समर्थन गर्दछ। तिनीहरू १०-गीगाबिट ईथरनेट, SONET OC-192 / SDH STM-64 र 10G फाइबर च्यानल 1200-SM-LL-L अनुपालन गर्छन्। मुख्य अनुप्रयोग क्षेत्र CWDM नेटवर्क / DWDM नेटवर्क / SDH / SONET / FC प्रसारण र अन्य वातावरण हो।
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    १०Gb / s SFP + १२70०nm / १3030०nm १०km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + BIDI 10GBASE-BX ईथरनेट लिंकमा प्रयोगको लागि डिजाइन गरिएको हो। तिनीहरू SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 र SFP + MSA, FCC 47 CFR भाग १,, कक्षा बी, र Telcordia GR-468-CORE अनुरूप छन्। अप्टिकल ट्रान्सीभर RoHS आवश्यकता अनुरूप छ।
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    TM-4DDDG / GD-243E द्वि-दिशात्मक 10Gb / s (SFP +) ट्रान्ससिभरहरू वर्तमान SFP + बहु-स्रोत सम्झौता (MSA) विशिष्टता अनुरूप छन्। तिनीहरू १०GBASE-LR / LW ईथरनेट, SONET OC-192 / SDH र 10G फाइबर च्यानल 1200-SM-LL-L अनुपालन गर्दछन्।
    अप्टिकल ट्रान्सीभर RoHS आवश्यकता अनुरूप छ।
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + BIDI 10GBASE-BX ईथरनेट लिंकमा प्रयोगको लागि डिजाइन गरिएको हो। तिनीहरू SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 र SFP + MSA, FCC 47 CFR भाग १,, कक्षा बी, र Telcordia GR-468-CORE अनुरूप छन्। अप्टिकल ट्रान्सीभर RoHS आवश्यकता अनुरूप छ।
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    १० जीबी / एस एसएफपी + १90 90 ० एनएम / १5050० एनएम k० किलोमिटर डीडीएम ईएमएल एलसी अप्टिकल ट्रान्सीभर

    10Gb / s SFP + BIDI 10GBASE ईथरनेट लिंकहरू , फाइबर च्यानल र WDM अनुप्रयोगमा प्रयोगको लागि डिजाइन गरिएको हो। तिनीहरू SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 र SFP + MSA, FCC 47 CFR भाग १,, कक्षा बी, र Telcordia GR-468-CORE अनुरूप छन्। अप्टिकल ट्रान्सीभर RoHS आवश्यकता अनुरूप छ।
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    १० जीबी / एस एसएफपी + सीडब्ल्यूडीएम श्रृंखला ऑप्टिकल ट्रान्सीभर फाइबर संचार अनुप्रयोग जस्तै १० जी इथरनेटको लागि डिजाइन गरिएको हो, जुन SFP + MSA SFF-of of31१ को विवरणको पूर्ण अनुरूप हो।
    यो मोड्युल एकल मोड फाइबरको लागि डिजाइन गरिएको हो र CWDM तरंगदैर्ध्यको नाममात्र तरंगदैर्मामा अपरेट गर्दछ।
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    १० जीबी / एस एसएफपी + सीडब्ल्यूडीएम श्रृंखला ऑप्टिकल ट्रान्सीभर फाइबर संचार अनुप्रयोग जस्तै १० जी इथरनेटको लागि डिजाइन गरिएको हो, जुन SFP + MSA SFF-of of31१ को विवरणको पूर्ण अनुरूप हो।
    यो मोड्युल एकल मोड फाइबरको लागि डिजाइन गरिएको हो र CWDM तरंगदैर्ध्यको नाममात्र तरंगदैर्मामा अपरेट गर्दछ।
    अप्टिकल ट्रान्ससीभर RoHS को आवश्यकता अनुपालन गर्दछ।
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    १० जीबी / एस एसएफपी + सीडब्ल्यूडीएम श्रृंखला ऑप्टिकल ट्रान्सीभर फाइबर संचार अनुप्रयोग जस्तै १० जी इथरनेटको लागि डिजाइन गरिएको हो, जुन SFP + MSA SFF-of of31१ को विवरणको पूर्ण अनुरूप हो।
    यो मोड्युल एकल मोड फाइबरको लागि डिजाइन गरिएको हो र CWDM तरंगदैर्ध्यको नाममात्र तरंगदैर्मामा अपरेट गर्दछ।
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    १० जीबी / एस एसएफपी + सीडब्ल्यूडीएम श्रृंखला ऑप्टिकल ट्रान्सीभर फाइबर संचार अनुप्रयोग जस्तै १० जी इथरनेटको लागि डिजाइन गरिएको हो, जुन SFP + MSA SFF-of of31१ को विवरणको पूर्ण अनुरूप हो।
    यो मोड्युल एकल मोड फाइबरको लागि डिजाइन गरिएको हो र CWDM तरंगदैर्ध्यको नाममात्र तरंगदैर्मामा अपरेट गर्दछ।
    अप्टिकल ट्रान्ससीभर RoHS को आवश्यकता अनुपालन गर्दछ।
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    १०Gb / s SFP + SR मल्टिमोड फाइबरमा १०-गिगाबिट ईथरनेट लिंकमा प्रयोगको लागि डिजाइन गरिएको हो। तिनीहरू SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW र 10G फाइबर च्यानल 1200-Mx-SN-I अनुरूप छन्। डिजिटल डायग्नोस्टिक्स कार्यहरू २-तार धारावाहिक ईन्टरफेस मार्फत उपलब्ध हुन्छन्, SFF-72 8472२ मा निर्दिष्ट गरिए अनुसार
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s वर्धित सानो फार्म फ्याक्टर प्लग्गेबल SFP + ट्रान्ससिभरहरू १०-गिगाबिट ईथरनेट लिंकमा एकल मोड फाइबरमा १० किलोमिटरसम्म प्रयोगको लागि डिजाइन गरिएको हो। तिनीहरू SFF-8431, SFF-8432 र IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW का अनुरूप छन्, र १० जी फाइबर च्यानल १२००-एसएम-एलएल-एल डिजिटल डायग्नोस्टिक्स फंक्शनहरू २-तार धारावाहिक इन्टरफेस मार्फत उपलब्ध छन्। अप्टिकल ट्रान्ससीभर RoHS को आवश्यकता अनुपालन गर्दछ।
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s वर्धित सानो फार्म फ्याक्टर प्लग्गेबल SFP + ट्रान्ससिभरहरू १०-गीगाबिट ईथरनेट लिंकमा एकल मोड फाइबरमा २० किलोमिटरसम्म प्रयोगको लागि डिजाइन गरिएको हो। तिनीहरू SFF-8431, SFF-8432 र IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW का अनुरूप छन्, र १० जी फाइबर च्यानल १२००-एसएम-एलएल-एल डिजिटल डायग्नोस्टिक्स फंक्शनहरू २-तार धारावाहिक इन्टरफेस मार्फत उपलब्ध छन्। अप्टिकल ट्रान्ससीभर RoHS को आवश्यकता अनुपालन गर्दछ।
12 अर्को> >> पृष्ठ १ / २