page_banner

उत्पादनहरू

१०० जीबी / एस क्यूएसएफपी २ SR एसआर 8 5050० एनएम १०० मिटर डीडीएम डुअल रेट VCSEL MPO / MTP optical transceiver

छोटो वर्णन:

100Gb / s QSFP28 SR4 एक हो
फोर-च्यानल, प्लग्याएबल, समानान्तर अप्टिकल ट्रान्सीभर र १०० गिगाबिट ईथरनेट, डाटा सेन्टर, इन्फिनीब्यान्ड क्यूडीआर, डीडीआर, एसडीआर र सीपीआरआई १० अनुप्रयोगहरूको लागि डिजाइन गरिएको। तिनीहरू QSFP28 MSA अनुरूप, IEEE 2०२.bbm अनुरूप छन्। अप्टिकल ट्रान्ससीभर RoHS-6 को आवश्यकता अनुपालन गर्दछ।


उत्पाद विवरण

उत्पाद विवरण

100G QSFP28 प्रत्येक दिशामा १०० जीबी / s ब्यान्डविथ संग चार डाटा लेन एकीकृत गर्दछ। प्रत्येक लेन २ 28Gb / s मा 100M प्रसारण दूरी OM4 फाइबरको प्रयोग गरेर अपरेट गर्न सक्दछ। यी मोड्युलहरू 5050०nm को नाममात्र तरंगदैर्ध्य प्रयोग गरेर मल्टिमोड फाइबर प्रणालीहरू सञ्चालन गर्न डिजाइन गरिएको हो।

उत्पाद सुविधा

प्रति च्यानल २GGb / s डाटा दर

हट प्लगेबल QSFP28 फार्म कारक

Channels च्यानल 5050० एनएम VCSEL एरे र पिन फोटो डिटेक्टर एर्रे

पेरेटिंग केस तापमान: -२० 75 75 75 ℃

निर्मित डिजिटल निदान कार्यहरू

एकल + 3.V वी बिजली आपूर्ति

कम विद्युत खपत <3.5. W डब्ल्यू

अनुप्रयोग

र्याक गर्न रैक

डाटा सेन्टर

इन्फिनिबन्ड QDR, DDR र SDR

100G ईथरनेट

सीपीआरआई १०

उत्पाद विशिष्टता

प्यारामिटर

डाटा

प्यारामिटर

डाटा

फार्म फ्याक्टर

QSFP28

Waveleight

850nm

अधिकतम डेटा दर

१०3.१ जीबीपीएस

अधिकतम प्रसारण दूरी

१०० @ OM4

योजक

MTP / MPO

मिडिया

MMF

ट्रान्समिटर प्रकार

VCSEL 850nm

रिसीभर प्रकार

पिन

डायग्नोस्टिक्स

DDM समर्थित

तापमान सीमा

-20 70० ° C (to२ देखि १ to8 ° एफ)

TX पावर प्रत्येक लेन

-8.। ~ २.4dBm

रिसीभर संवेदनशीलता

<-9.2dBm

<-9.2dBm

शक्ति खपत

W. .W

विलुप्त अनुपात

3dB

1

गुण परीक्षण

2

TX / RX सिग्नल गुणवत्ता परीक्षण

3

दर परीक्षण

4

अप्टिकल स्पेक्ट्रम परीक्षण

5

संवेदनशीलता परीक्षण

6

विश्वसनीयता र स्थिरता परीक्षण

इन्डफेस टेस्टि।

xinfu

गुणवत्ता प्रमाणपत्र

safd (2)

सीई प्रमाणपत्र

safd (3)

EMC रिपोर्ट

safd (1)

आईईसी 60825-1

123(1)

  • आईईसी 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

  • १००GBASE-LR4 र ११२GBASE-OTU4 QSFP28 डुअल रेट १10१० एनएम १०० मिटर DDM DML र पिन LC अप्टिकल ट्रान्सीवरउत्पादन