page_banner

उत्पादनहरू

१०० जीबी / एस क्यूएसएफपी २ C सीडब्ल्यूडीएम 13११० एनएम २ किमी डीडीएम डीएफबी अप्टिकल ट्रान्ससीभर

छोटो वर्णन:

१०० जीबी / एस क्यूएसएफपी २ C सीडब्ल्यूडीएम a एक फोर-च्यानल, प्लगेबल, समानान्तर अप्टिकल ट्रान्सीभर हो र १०० जी सीडब्ल्यूडीएम अनुप्रयोगको लागि एफईसी, डाटासेंटर र इन्टरप्राइज नेटवर्किंग र अन्य अप्टिकल लिंकहरूको लागि डिजाइन गरिएको हो। तिनीहरू SFF-8636 विशिष्टता, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 र Telcordia GR-468-CORE का साथ अनुरूप छन्। अप्टिकल ट्रान्ससीभर RoHS को आवश्यकता अनुपालन गर्दछ।


उत्पाद विवरण

उत्पाद विवरण

100G QSFP28 प्रत्येक दिशामा १०० जीबी / s ब्यान्डविथ संग चार डाटा लेन एकीकृत गर्दछ। प्रत्येक लेन 25.78125Gb / s मा 2km सम्म G.652 एकल मोड फाइबर (एसएमएफ) को लागी अपरेट गर्न सक्छ। 4CWDM च्यानलहरूको केन्द्रीय तरंगदैर्ध्य 1271nm, 1291nm, 1211nm र 1331nm हो।

उत्पाद सुविधा

प्रति च्यानल २..7812१55 जीबीपीएस डाटा दर
G.652 SMF को लागी २km सम्म पुग्न
D DFB- आधारित CWDM ट्रान्समिटर कूल गरिएन
Channels च्यानलहरू पिन फोटो डिटेक्टर
हट प्लगेबल QSFP28 फार्म कारक
डुप्लेक्स LC ग्रहण
दुवै रिसीभर र ट्रान्समिटर च्यानलमा आन्तरिक CDR सर्किटहरू
समर्थन CDR बाइपास
निर्मित डिजिटल निदान कार्यहरू
कम विद्युत खपत <3.5. W डब्ल्यू
अपरेटिंग केस तापमान: ० ~ + °० डिग्री सेल्सियस

अनुप्रयोग

100 G CWDM4 अनुप्रयोगहरू FEC को साथ
डाटासेंटर र इन्टरप्राइज नेटवर्किंग
अन्य अप्टिकल लिंकहरू

उत्पाद विशिष्टता

प्यारामिटर

डाटा

प्यारामिटर

डाटा

फार्म फ्याक्टर

QSFP28

Waveleight

१10१० एनएम

अधिकतम डेटा दर

१०3.१ जीबीपीएस

अधिकतम प्रसारण दूरी

२ किमी

योजक

LC डुप्लेक्स

मिडिया

एसएमएफ

ट्रान्समिटर प्रकार

DFB- आधारित LAN-WDM

रिसीभर प्रकार

पिन

डायग्नोस्टिक्स

DDM समर्थित

तापमान सीमा

० देखि °० डिग्री सेल्सियस (to२ देखि १88 ° एफ)

TX पावर प्रत्येक लेन

-6.5 ~ 2.5dBm

रिसीभर संवेदनशीलता

<-10dBm

<-10dBm

शक्ति खपत

W. .W

विलुप्त अनुपात

D. .dB

1

गुण परीक्षण

2

TX / RX सिग्नल गुणवत्ता परीक्षण

3

दर परीक्षण

4

अप्टिकल स्पेक्ट्रम परीक्षण

5

संवेदनशीलता परीक्षण

6

विश्वसनीयता र स्थिरता परीक्षण

इन्डफेस टेस्टि।

xinfu

गुणवत्ता प्रमाणपत्र

safd (2)

सीई प्रमाणपत्र

safd (3)

EMC रिपोर्ट

safd (1)

आईईसी 60825-1

123(1)

  • आईईसी 60950-1
  • २G जीबी / एस एसएफपी २ SR एसआर 5050० एनएम १०० मिटर डीडीएम भीसीएसएल एलसी अप्टिकल ट्रान्सीभर