100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

उत्पादन

  • उन्नत अन्तर्राष्ट्रिय उत्पादन टेक्नोलोजी र अप्टिकल ट्रान्ससीभरहरूको लागि उच्च गुणवत्ताको कच्चा माल प्रस्तुत गर्दछ।

हाम्रो परियोजनाहरु

उन्नत अन्तर्राष्ट्रिय उत्पादन टेक्नोलोजी र उच्च गुणवत्ता

हाम्रोबारे
_W2A2318

२०१ 2014 मा स्थापना भएको, टप्टिकॉमले शीर्ष अप्टिक संचारको लागि खडा गर्दछ, र यो हाम्रो दृष्टि हो जुन स्थापनादेखि नै हामीलाई मार्गदर्शन र प्रेरणा दिन्छ। Years बर्ष भन्दा बढि छिटो बृद्धि पछि, हामीले उच्च गुणवत्ता र भरपर्दो ट्रान्सीभर प्रदान गरेर विश्वभरि छिटो र सुरक्षित नेटवर्क निर्माण गर्न मद्दत गरेका छौं।
हामी विभिन्न प्रकारको कम्प्याटिभ OEM- कम्प्याटिवल ट्रान्सीभर प्रस्ताव गर्दछौं, जस्तै १०० जी क्यूएसएफपी २ / / सीएफपीएक्स, २G जी एसएफपी २,, १० जी एसएफपी +, जीपीओएन ओएनयू, ओएलटी ect। हामी टेक्नोलोजिकल घटनाक्रममा ध्यान केन्द्रित गर्दछौं र अनुगमन गर्दछौं जसले गर्दा हामी तपाईंलाई रणनीतिक उत्पादनहरूसँग तपाईंको बजार बाँडफाँड छिटो बनाउन मद्दत गर्न मद्दत पुर्‍याउन सक्दछौं।

अधिक हेर्नुहोस्